News >> Breaking News >> Shekulli

Motra e 26-vjeçarit të vrarë dhe të hedhur në rezervuar: Më mori në telefon duke qarë, e dinim që kishte lidhje me një vajzë


‘Bordi komunist’ i karburanteve vazhdon talljen, ul çmimin e naftës me 4 lekë


Rusia publikon listën e mercenarëve të huaj në Ukrainë: U vranë 42 shtetas nga Shqipëria


Injoroi paralajmërimet e miqve, vritet në Budva mafiozi malazez


Vranë dhe hodhën në rezervuar 26-vjeçarin, tre të arrestuar në Maliq


E ekzekutua në plazh, në prani të gruas shtatzënë, dënohen vrasësit e prokurorit të antimafias


Kokaina në Durrës, 18 ditë burg për anëtarin e Këshillit Bashkiak të Tiranës


Abuzimet në Kadastrën e Tiranës, Lame: 2100 regjistra të dëmtuar, mungojnë mijëra faqe


Shpërthimet në depozitat e gazit, banori i Porto Romanos: Na kapi paniku, era e gazit na sëmuri fëmijët


Lufta në PD/ Belind Këlliçi e paditi për shpifje, Evi Kokalari: Më dole në shteg


REL: Pse BE nuk mund ta përmendë njohjen e Kosovës si qëllim të dialogut me Serbinë


Berisha akuzoi djalin e ministrit të Brendshëm se është arrestuar për kontrabandë ilaçesh në Itali, nëna e Endi Çuçit: Nuk kemi probleme me drejtësinë italiane!


Shpërthime në fabrikën e gazit në Porto Romano, banorët evakuohen nga zona


U konfliktuan për parakalimin 3 ditë më parë, 38-vjeçari qëllon makinën në Elbasan


Rekordi i betonizimit të kryeqytetit, 750 milionë euro ndërtime në Tiranë në vitin 2021


Ulet çmimi i karburanteve në bursa, por Bordi e bën naftën 265 lekë/litri


Zhvendosja e festivalit ‘Sunny Hill’ nga Prishtina në Tiranë, media amerikane: Kosova humbi ndaj Shqipërisë


Tom Hanks shan fansat që i penguan bashkëshorten: Qëndroni larg gruas sime!


I paralizuari vdes me eutanazi, Italia e ndarë pas vetëvrasjes së parë mjekësore


U kapën me 2.2 tonë kokainë në Peru, dalin fotot e dy shqiptarëve të arrestuar


Grekët paralajmërojnë pushtimin e ishujve, Erdogan: Tani e tutje, Greqia t’i shkojë hallit mbrapa


Britania e Madhe urdhëron ekstradimin e Assange në SHBA, rrezikon 175 vite burg


Arrestohen mësuesi dhe bashkëpunëtori, vidhnin llogaritë e rrjeteve sociale dhe kërkonin lekë për t’i rikthyer


Skandalet bëhen rrugë, teza e provimit të matematikës del para përfundimit të testimit


Kryeministri paralajmëron bashkitë e zhytura në borxhe: Do t’i marrim në administrim


Arrestohet në Itali ish-kryebashkiaku i PS-së, policia i gjeti 20 kg kokainë në vazo lulesh


Besa nxjerr këngën e parë të albumit të ri, shqiptarë dhe francezë mirëpresin ‘En Equilibre’


Vrasja e rojes në Fier, shoqërohen në polici dy persona që ishin pranë vendit të ngjarjes


Artemis është gjallë! Letra që gëzoi familjarët e shqiptares në Greqi


Vritet me thikë pranë serës që ruante vëllai i kryeplakut të fshatit Grecalli në Fier


Trafik ‘pacientësh’ dhe ilaçesh kontrabandë nga Italia, nën hetim mjekët shqiptarë dhe italianë


Rama e quan ‘sukses’ korrigjimin e librit të klasës së katërt, hiqet fshati i milionerëve dhe vihen tokat e mbjella


Trazirat në Kapitol, komisioni i hetimit: Ish-presidenti Trump kërkoi varjen e zëvendësit Mike Pence


Berisha paralajmëron protestat: Qytetarët e kanë të vështirë të presin deri në shtator


‘Tigrat i duan fëmijët, por ata janë të vështirë për t’u tretur!’, tabela skandaloze në Kopshtin Zoologjik të Tiranës


Pamjet e vilës luksoze me pishinë që iu sekuestrua Gentian Sharrës në Elbasan


Arratisja e 27-vjeçarit shqiptar, një makinë e priste Edison Pulën jashtë burgut italian


Meta i përgjigjet Berishës: Dekreti për lirimin nga detyra të Begajt u shqyrtua në Tiranë, firmosja nga presidenti mund të bëhet kudo


Sanksione që dëmtojnë edhe Rusinë, edhe BE-në


Leje e re qarkullimi për mjetet, DPSHTRR: Tre dokumente në një, nuk ka nevojë as për patentë ndërkombëtare


Zëri i Amerikës: Gjenerali Bajram Begaj zgjidhet si president i ri i vendit me votat e Partisë Socialiste


Bajram Begaj zgjidhet president i ri i Shqipërisë me 78 vota pro dhe 4 kundër, opozitës i ‘rrjedh’ një votë


Kandidati për president flet para votimit në Kuvend, Bajram Begaj: Shqipëria mbi gjithçka! Dashuria për Atdheun, busulla ime


Denoncimi në SPAK për kandidatin për president, lejoi ndërtime private në bazën ushtarake të Shëngjinit


Femra!


Rama nxjerr presidentin: Gjeneral Bajram Begaj


Alibeaj: Nuk marrim pjesë nesër në votimin për presidentin e ri


Me snajper, tritol dhe vrasës me pagesë, ekzekutimet që tronditën Shkodrën në 20 vitet e fundit


PS do të mbledhë sot kryesinë, vendos për emrin e kandidatit për president


Homazhet për ish-presidentin Nishani, hiqet urgjent kurora e Lulzim Bashës (VIDEO)


    
Most Read

2024-05-22 18:39:53