News >> Breaking News >> Gazeta Express

Berisha thotë se Rama ka marrë udhëzime nga Serbia që të rrëzojë Kurtin


Haxhiu: Do të ketë verifikim të listave të veteranëve, po bëjnë dëm të madh


Arsenali synon që të mbyllë marrëveshjet me dy futbollistët e njohur në javën e ardhshme


Urimin e Ledrit për ditëlindjen e Sarës do ta dëshironte çdo vajzë


Kongresi Panshqiptar Amerikan: Ballkani i Hapur mund të konsiderohet vetëm pasi Kosova të njihet nga Serbia


Kur do të vijë në Kuvend projektligji për konfiskim të pasurisë? Përgjigjet Haxhiu


Haxhiu: Kemi planin B nëse opozita nuk e voton vetingun


Arrihet marrëveshja, Lukaku rikthehet te Interi


Presidenti i El Salvadorit humbet 50 milionë dollarë nga fondet publike në BitCoin, mburrej se kontrollonte ekonominë nga smartfoni


“Ishte i fortë. Jeni të fortë ju”, Rama i tregon babait të Hashim Thaçit për gjendjen e të birit


Refuzimi për t’iu bashkuar Realit dhe rinovimi me PSG-në, Totti i del në përkrahje Mbappes


Rama në familjen e Hashim Thaçit: E kam si vëlla, e takova në Hagë se më kishte marrë malli


Në vizitën e sotme të Ramës në “Devolli Corporation” ishin të ftuar edhe krerët e mbi 50 bizneseve


Një sirian vdes në Vërmicë e një tjetër plagoset, T7 flet me banorët që japin detaje lidhur me ngjarjen


“Porti i Durrësit duhet të jetë rajonal”/ Rama: Marrëveshja me Kosovën u shty


Man City ia cakton çmimin Sterlingut, i cili po kërkohet me ngulm nga Chelsea


Grliç-Radman: Duam që RMV të nis negociatat, çështjet e hapura të zgjidhen paralelisht


Rama në vizitën tek shtëpia e Thaçit, merr dhuratë flamurin kombëtar


Sëmurët pasagjeri që po vinte për në Kosovë, aeroplani nga Zvicra bën ulje emergjente


Pamje: Policia Kufitare ndalon mbi 60 refugjatë që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë


Takim me Lushtakun, Nurën e të tjerë/ Foto nga vizita e Ramës në shtëpinë e Thaçit


Zbulohet oferta e re që Barcelona po e përgatit për Lewandowskin


Zgjedhjet në Francë:Macron humb shumicën absolute në Parlament


Rama arrin në Burojë, pritet nga djali i Hashim Thaçit


Mali i Zi me çmimet më të lira të karburanteve, në këtë shtet europian ato shiten më së shtrenjti


Zyrtare: Caktohet data për rimeçin Usyk – Joshua


Të shtënat e para në Vatikan pas 40 vitesh, protagonist një shqiptar


Misteri i një avioni nisur nga Moska: Pse u ndal dhe në Beograd?


Shefi i ri i Ushtrisë Britanike që dikur shërbeu në Kosovë u kërkon ushtarëve të përgatiten për Luftën e Tretë Botërore


Zemaj ka kritika: Emrin ta thonë qeveri, mbiemrin paaftësi – Andaj, qeveri, ndale këtë gjueti!


Zidane flet për të ardhmen e tij, shprehet i gatshëm për t’u rikthyer si trajner


Gjendet i pajetë në banesën e tij, 43-vjeçari në Tiranë


Ahmeti: Kështu forcohet demokracia dhe BDI-ja


Afrim Gashi injoron opozitën maqedonase: Qeveria do të vazhdojë deri më 2024, çdo gjë funksionon normalisht


Pacolli për Ramën: Kryeministri më i miri në botë


Pacolli “e garanton” Ramën se është në rrugë të drejtë sa i përket Ballkanit të Hapur


Cesc Fabregas drejt pensionimit nga futbolli


Pompeo zbulon detaje të reja nga vrasja e Soleimani-t


Gjiganti italian bën ofertë zyrtare për Marcelon


MPJ bullgare kërkon që Komisioni parlamentar të deklarohet për Maqedoninë e Veriut


Vdes në plazh të Ulqinit 22 vjeçari nga Tetova


Presidenti Erdogan pritet ta vizitojë Maqedoninë e Veriut


Ahmeti: Zgjedhje më 2024, këto janë sfidat tona


Barcelona nis misionin për transferimin e Bernardo Silvas


Rama: Do t’i heqim plotësisht tarifat doganore me Kosovën


Vdes 18-vjeçarja nga Gjakova në një aksident trafiku në Gjermani


Afrohet vala ekstreme e të nxehtit, sinoptikani në Abc: Shqipëria goditet nga e mërkura


Organizatori: Tentojmë t’i kemi dy edicione të “Sunny Hillit”, në Prishtinë dhe në Tiranë


Mkhitaryan dhe Onana te Interi, zyrtarizimi çështje ditësh


Vetaksident me kamion, vdes 45-vjeçari në rrugën Gjilan – Prishtinë


    
Most Read

2024-05-21 13:23:27