Siyaset >> Milliyet Siyaset


AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Kılıçdaroğlu'na: Adaylığınızı ilan edin!


Link [2022-12-05 18:56:19]Kurtulmuş'un açıklamalarından satır başları şöyle; 15 Temmuz'da hep beraber direnmiş bir meclistir.Gazi meclisi saygıyla selamlıyorum. Keşke kendisi burada olsaydı. Sayın Kılıçdaroğlu, konuşmalarının sonunda sayın Cumhurbaşkanına 'tiran' dedi. Halkta karşılığının kalmadığını söyledi. Biz de Kılıçdaroğlu'na diyoruz ki madem Recep Tayyip Erdoğan'ın halkta karşılığı yoktur, buyrun er meydanına adaylığınızı ilan edin. Zaten sayın Kılıçdaroğlu'nun buradaki konuşması bir cumhurbaşkanlığı adaylığı konuşmasıydı.

Salgın döneminin ekonomik ve siyasi koşulları başka. Bunların hepsinin ne olduklarını bilen ve bunlara karşı vaktinde tedbirleri almaya çalışan bir kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Enflasyon bütün ülkeleri etkileyen durumdadır. Rusya - Ukrayna savaşının getirdiği gerginlikler yepyeni bir dünyayı karşımıza çıkarmıştır. Türkiye başından itibaren gelişmeleri çok iyi takip etti. Daha güçlü üretimler yapacağız. Vatandaşımızın alım gücünü desteklemek için elimizden gelen her türlü desteği ortaya koyuyoruz. Bu dönemde Türkiye 3 tane önemli noktada gerçekten pozitif ayrışma içerisindedir.

Oktay: Türkiye ekonomisi olumlu yönde ayrıştı Bahçeli: Bana sorulursa tercihim sınıf arkadaşım

TÜRKİYE YÜZYILI

Büyük milletlerin büyük hayalleri olur. Türkiye Yüzyılı önümüzdeki dönemde bütün Türkiye'nin ortak hedefidir. Türkiye Yüzyılı, Türkiye'yi her alanda güçlü yapma yüzyılıdır. Türkiye Yüzyılı, Türkiye dış politikada her alanda gücünü artırmaktadır. Bunlardan birisi NATO toplantısında terör örgütleri NATO tarafından listeye yazıldı. Özbekistan'da KKTC gözlemci ülke olarak kabul edilmiştir, bu önemli bir başarıdır.

RUSYA - UKRAYNA SAVAŞI

İki ülke ile birlikte konuşabilen tek lider Erdoğan, görüşebilen tek ülke Türkiye'dir. Tahıl koridoru vasıtasıyla Türkiye önemli bir diplomasi başarısı kazanmıştır.Göç meselesi bir sebep değil onlarca meselenin sonucu olan bir gelişmedir. Türkiye Yüzyılı, Türkiye'yi bir teknoloji ülkesi haline getirme hedefidir.Dünya 5'ten büyüktür diyorduk ya BM'nin de IMF'nin de çok yakın bir zamanda yeniden kurulacağını göreceksiniz.Çok Okunanlar

2023-12-06 00:52:10